close

  Możemy sami sprawdzić, w jakim stanie są krawędzie naszych nart ,czy deski Wystarczy na to kilka sekund: po prostu delikatnie przesuwamy palcem wzdłuż krawędzi ,dające się wyczuć wgłębienia zadry lub rysy to znak, że nartę trzeba naostrzyć.

      Pamiętaj , że dobrze przygotowany sprzęt do sezonu to połowa sukcesu . Naostrzone krawędzie nart , snowboardu wyregulowane wiązania i nasmarowany ślizg to gwarancja bezpiecznej i komfortowej jazdy. Przed wyjazdem na zimowe szaleństwo koniecznie trzeba sprawdzić sprzęt i poddać go przygotowaniom . Zadbane narty i deski zapewnią nam nie tylko bezpieczeństwo na stoku , ale i wygodę jazdy. Krawędzie nart lub deski powinny być ostre , w przeciwnym wypadku sprzęt nie będzie się dobrze prowadził.

      Równie ważne jak ostrzenie krawędzi jest regulacja wiązań , muszą one idealnie trzymać but , a w razie wywrotki otworzyć się i uwolnić nas z nart . Pamiętaj , że waga mogła się zmienić ,od ostatniego sezonu .

      Smarowanie ślizgów jest ważne , ponieważ przyklejający się do ślizgu śnieg często uniemożliwia płynną jazdę , czyni ją trudniejszą i mniej przyjemną .

       Przestrzegam także, by nie przewozić nart i desek snowboardowych bez pokrowca na bagażniku samochodu . Po takiej podróży krawędzie bardzo szybko zardzewieją , a wiązania będą gorzej działały . Jeśli już jednak zamierzamy w ten sposób transportować sprzęt, to zabezpieczmy chociaż wiązania ( reklamówką ).

 

     Montujemy wiązania narciarskie i snowboardowe

     Ostrzymy i regenerujemy narty i deski snowboardowe

     Wymieniamy klamry w butach narciarskich

     Wykonujemy ręczne ostrzenie , smarowanie nart i snowboardu

     Pracujemy na maszynach firmy Wintersteiger , Montana , SKID , RoffB

     Używamy włoskich smarów do nart firmy BRIKO MAPLUS

     Wykonujemy nietypowe naprawy NART i SNOWBOARDU

     Serwisujemy sprzęt narciarski dla amatorów i zawodników

     Odbarczamy buty narciarskie

 

 

 


 

 

DANE DO WYSYŁKI:

 

 

ROWEROWY NARCIARSKI

SERWIS SPEED R.Raszpla

ul. Malinowskiego 5

02-776 WARSZAWA

NA SKRÓTY